4share
31 شهریور 1401 - 09:27

هفته دفاع مقدس مربوط به همه ارکان حکومتی و دستگاه های اجرایی است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هفته دفاع مقدس مربوط به ارگان و نهاد خاصی نیست، بلکه مربوط به همه ارکان حکومتی و دستگاه های مربوط است.

سید علی احمد زاده  با بیان اینکه ایام هفته دفاع مقدس مربوط به ارگان و نهاد خاصی نیست بلکه مربوط به کل ارکان حکومتی و دستگاههای مرتبط هست افزود: مدیران و کارکنان ادارات و نهادها علاوه بر حضور در برنامه های تدارک دیده شده از سوی سپاه فتح استان برای ایام مذکور ، این نهاد مردمی را در اجرای برنامه های تعریف شده به جد یاری کنند و پای کار بیایند.

هفته دفاع مقدسکهگیلویه و بویراحمد به کارگاه سازندگی تبدیل شده است

کهگیلویه و بویراحمد به کارگاه سازندگی تبدیل شده استاستاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تزریق اعتبارات ۲هزار میلیارد تومانی سال گذشته و امسال در حوزه زیرساختی این استان اظهار داشت : توجه دولت و پای کار بودن مدیران استان را هم اکنون به کارگاه سازندگی تبدیل کرده و از قبل اعتبارات تزریق شده شاهد تحول در زیرساخت ها و تسهیل در کار مردم خواهیم بود .

احمد زاده از مدیران دستگاههای اجرایی خواست که نسبت به ۲۰درصد مبادله موافقتنامه اعتبارات یک هزار میلیارد تومانی سال مالی ۱۴۰۰ طی یکماه آینده اقدام کنند و خود را برای مبادله موافقتنامه یکهزار میلیارد تومان اعتبار دیگری که بزودی ابلاغ خواهد شد ، آماده کنند.

وی از مدیران دستگاههای اجرایی خواست که هرچه سریع تر موافتنامه های مبادله شده را به مناقصه بگذارند و دقت لازم در انتخاب پیمانکاران را هم داشته باشند.

احمد زاده به برخی اقدامات شاخص در دست انجام در این استان از جمله فعال بودن پروژه راهسازی در ۱۳۸جاده روستایی ، طرحهای هادی روستایی و بیمارستانهای در دست احداث ، سدها و پتروشیمی ها و مهم تر از همه سرعت عمل در مدرسه سازی اشاره کرد و تصریح کرد: به سرانجام رسیدن این اقدامات منشا تحول در استان خواهد شد.

ایجاد ۳۰نقطه باروری ابرها در استان

ایجاد ۳۰نقطه باروری ابرها در استاناستاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین از برنامه ریزی برای ایجاد ۳۰نقطه باروری ابرها در استان به عنوان خبر خوش برای باغداران و کشاورزان این استان اشاره کرد و اظهار داشت : با این اقدام قطعا زمان بارش را از ۲ماه در این استان به چند ماه افزایش خواهیم داد که نقش مهمی در بخش کشاورزی و باغات منطقه و مهم تر در تقویت منابع استان خواهد داشت .

وی گفت : قبلا باروری ابرها در آسمان به صورت محلول پاشی و دیگر ابزارها صورت می گرفت ولی از این پس و برای اولین بار این اقدام به روی زمین انجام می گیرد که تحقق این امر می تواند در بارش استان و حتی بقیه کشور موثر واقع گردد.

سفر هیات دولت را در ماههای پاییز به استان خواهیم داشت

سفر هیات دولت را در ماههای پاییز به استان خواهیم داشتاستاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه ما  در سفر قبلی رییس جمهور در دور پنجم سفر  قرار داشتیم اظهار داشت : احتمالا در آبانماه امسال شاهد سفر رییس جمهور و هیات دولت به  این استان در دومین دور سفرهای استانی باشیم .

احمد زاده از مدیران خواست تا با نیازسنجی و تعریف طرحهای اساسی و مهم خود را برای گرفتن اعتبار لازم این طرحها در سفر دوم رییس جمهور و هیات دولت به استان آماده کنند .

باشگاه خبرنگاران جوانکهگیلویه و بویراحمدیاسوج

شناسه خبر: 751333